include usage is not allowed in this context

Wholesale Test

Regular price
$0.02
Sale price
$0.02
Unit price
per 
Shipping calculated at checkout.

WHY THIS WORKS
HOW TO USE
INGREDIENTS

WHY THIS WORKS

HOW TO USE

INDICATIONS

INGREDIENTS